Tuszowanie niedoskonałości sylwetki czyli co i jak sprytnie ukryć?

Idealnie dopasowany stylizacja to taka, która na pierwszy plan wysuwa atuty urody, przy jednoczesnym maskowaniu niedoskonałości. Aby dobrze się ubrać, trzeba mieć przed wszystkim świadomość swojego ciała. Podstawowym błędem będzie, więc źle dopasowany rozmiar.

Niekiedy zdarza się, że ciało kobiety uległo zmianie pod wpływem niekorzystnego działania czasu, niewłaściwej diety, ciąży lub innych zdarzeń. Nadmiar kilogramów oznacza wówczas, że należy zmienić garderobę. Wciskając się w ubrania – nazwijmy to sprzed kilku lub kilkunastu kilogramów – uzyskujemy nieestetyczny efekt. Ciało jest zniekształcone, a wszystkie niedoskonałości są widoczne gołym okiem. Nie da się ukryć, że w taki sposób kobieca sylwetka nie wygląda korzystnie. Lepiej jest, gdy kobieta o okrąglejszych kształtach zrozumie, że jej ciało obecnie wymaga większego rozmiaru. Nawet puszysta pani może wyglądać kobieco i zmysłowo.

Jaką rolę spełnia  kobieca bielizna? – czyli jak sprawnie podnosić estetykę swego wyglądu

W doborze stylizacji istotną funkcję spełnia bielizna. Dzięki niej można także pewne niedoskonałości skorygować, co znacznie wpływa na wrażenia wizualne.  Bielizna korygująca brzuch będzie doskonałym rozwiązaniem dla pań, które chcą wybrać dopasowaną sukienkę. Tego typu bielizna może także wpłynąć na wygląd pośladków nadając im wrażenia jędrności i podnosząc je. Panie, które nie mają wyćwiczonej sylwetki, korzystając z takiej bielizny mogą dzięki niej korzystać z różnych stylizacji. Kluczem do udanej kreacji jest dobór właściwych rozmiarów, ale też i fasonów odzieży. Nie wszystko na danym rodzaju sylwetki będzie dobrze leżeć. Dlatego wiedza o tym, co jest korzystne dla kobiet niskich, wysokich, szczupłych lub krępych pozwoli im zręcznie poruszać się w modowych trendach i skompletować gustowną garderobę. Warto wziąć sobie do serca pewne wskazówki i mieć je na uwadze podczas zakupów. Pozwoli to uniknąć modowych wpadek i stania się symbolem braku gustu i smaku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *