Jaki stanik będzie najlepszy dla dużego biustu?

Dobór odpowiedniego stanika jest bardzo ważny. Niewłaściwie dopasowany stanik to nie tylko kwestia estetyki, ale też i zdrowia. Jak się okazuje niewłaściwy stanik może być przyczyną bolesnych otarć, ucisku oraz nawet torbieli lub guzów. 

Rozmiar stanika D – rozwiązania dla dużych biustów

Brafitterki biją więc na alarm – stanik przed zakupem trzeba przymierzyć i dopasować do rozmiaru biustu. Nie może być on zbyt luźny, ani zbyt ciasny. Biustonosz musi idealnie pasować do piersi i je podtrzymywać. Błędem jest myślenie, że stanik układa się poprzez regulowanie sprzączek. Mogą one powodować silny ucisk i doprowadzić do poranienia skóry. Nie łatwo mają w tej kwestii panie z dużym biustem. To, co wizualnie wydaje się być niezwykłym atutem, czasem może być po prostu balastem. Dlatego tak ważne jest, aby posiadaczki dużych biustów idealnie dobierały biustonosze. Jak sama nazwa wskazuje muszą one unieść i podtrzymać biusty.

Atrybut kobiecości. Jaki wybrać stanik rozmiar C?

Kobiety, które mają duże biusty najczęściej skarżą się na ból kręgosłupa. Dobrze dopasowany stanik może ten kręgosłup odciążyć i tym samym ulżyć kobiecie w jej dyskomforcie. Kobieta musi się czuć dobrze. Dlatego warto zwrócić uwagę jaki powinien być rozmiar stanika i jego fason. Rozmiar stanika można ustalić znając rozmiar miseczki i obwód klatki piersiowej mierzony pod biustem. Stanik nie może być zapięty zbyt luźno, ponieważ nie będzie odpowiednim wsparciem dla obfitego biustu. Nie można w tej kwestii jednak przesadzić, bo za ciasne zapięcie spowoduje ucisk i ból. Piersi nie będą odpowiednio utrzymane w niewłaściwie dobranym staniku.  Jeżeli ktoś ma wątpliwości jaki ma rozmiar stanika, może wesprzeć się poradą wykwalifikowanej brafitterki, która podpowie jakie rozwiązania są najlepsze. Szczególnie posiadaczki dużych biustów muszą go okiełznać w taki sposób, aby nie stanowił on dla nich ciężaru. Trzeba jednak pamiętać, że w zależności od producenta tabele rozmiarów biustonoszy mogą się różnić. Zobacz więcej na https://byann.pl/miseczka-d-2ce/37

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *